KURS SKAŁKOWY

KURS SKAŁKOWY

Czy w ciągu sześciu dni można nauczyć się wspinać?

Odpowiedzią na to pytanie jest właśnie ten kurs!

Niezależnie od dotychczasowych doświadczeń ze wspinaniem czy też ich brakiem, sześć dni wystarczy, żeby każdy aktywny człowiek opanował sztukę wspinania. Program kursu jest ułożony w taki sposób, ażeby z każdym kolejnym dniem można było wykorzystać i przećwiczyć wiedzę już zdobytą, ale też nauczyć się czegoś nowego. Wiedzę będziecie zdobywać głównie poprzez praktykę, która będzie uzupełniana dodatkowo wiedzą teoretyczną.

Już pierwszego dnia kurs wspinania umożliwi wam poznanie na własnej skórze jak „smakuje” skała oraz nauczy was jak wiąże się ósemkę.

Ale wszystko po kolei.

Kurs skałkowy rozpoczyna się o 9:00 w bazie szkoły i trwa 6 dni. Wygodnie będzie wam przyjechać wieczorem dzień przed rozpoczęciem kursu (nocleg wliczony w pakiet). 

JAK DOJECHAĆ

Zaczynamy od odprawy, na której załatwimy wszelkie formalności i zostaniecie wyposażeni w niezbędny podczas kursu skałkowego sprzęt. Po tym wstępie ruszamy w teren. Nasz kurs wspinaczkowy to aż 8 godzin wspinania oraz szkoleń każdego dnia!

Wspinaczka odbywa się w zapierających dech okolicznościach przyrody. Kraków zachwyci pobliskimi dolinkami takimi jak: Dolina Kobylańska, Bolechowicka, Będkowska oraz w rejonach Ostańców Jerzmanowickich: Witkowe, Łyse, Chochołowe i Słoneczne Skały.

WAŻNE INFORMACJE

HARMONOGRAM KURSÓW

KURS WSPINACZKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Kurs dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaniem. Szkolenie trwa 6 dni i nie zawiera nauki wspinaczki na własnej asekuracji.

Cel kursu

Program kursu

Ceny i promocje

Terminy

Pakiety dodatkowe

Miejsce prowadzenia kursu

Zapisy

KURS SKAŁKOWY
Kurs dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaniem. Program kursu pozwala na poznanie każdego rodzaju wspinaczki skałkowej. Szkolenie trwa 6 dni i zawiera naukę wspinaczki na własnej asekuracji. Kurs przygotowuje absolwentów do szkolenia w środowisku górskim ( kurs taternicki ) oraz po drogach wielowyciągowych.

Cel kursu

Program kursu

Ceny i promocje

Terminy

Pakiety dodatkowe

Miejsce prowadzenia kursu

Zapisy

KURS SKAŁKOWY DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH
Kurs dla osób, które miały już kontakt ze wspinaczką na sztucznej ściance. Szkolenie rozpoczyna się od nauki wspinania z dolną asekuracją (prowadzenie). Minimalna wiedza potrzebna do zakwalifikowania się do grupy średnio zaawansowanej to: wiązanie się liną do uprzęży węzłem ósemką (podwójną), asekuracja „na wędkę”. Program kursu spełnia minimum programowe PZA (program kursu skałkowego). Szkolenie trwa 6 dni i zawiera naukę wspinaczki na własnej asekuracji. Kurs przygotowuje absolwentów do szkolenia w środowisku górskim oraz po drogach wielowyciągowych.

Cel kursu

Program kursu

Ceny i promocje

Terminy

Pakiety dodatkowe

Miejsce prowadzenia kursu

Zapisy

KURS SKAŁKOWY - TRYB WEEKENDOWY
Kurs dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaniem. Program kursu pozwala na poznanie każdego rodzaju wspinaczki skałkowej. Szkolenie trwa 6 dni (3 zjazdy sobota – niedziela) i zawiera naukę wspinaczki na własnej asekuracji. Kurs przygotowuje absolwentów do szkolenia w środowisku górskim ( kurs taternicki ) oraz po drogach wielowyciągowych.

Cel kursu

Program kursu

Ceny i promocje

Terminy

Pakiety dodatkowe

Miejsce prowadzenia kursu

Zapisy